Hakkımızda

Kurumsal

Füme Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. 2007 yılının Ocak ayında 3 genç girişimci arkadaşın isimlerinin baş harflerinden oluşturduğu bir kombinasyonla, bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerinin satışı, onarımı amacı ile şahıs firması olarak kurulmuştur. Bilişim Teknolojileri alanında farklı bir bakış açısı ve hizmet desteğini kendine misyon edinerek alanında önderliğini kabul ettirmiştir.
         
2010 yılına kadar yapmış olduğu birçok yenilikle sektörde yeni bir yüz, yeni bir imaj sağlayan Füme Bilgisayar sermaye ve departmanlarını genişletip Limited Şirketi olarak kurumsal çözümlerde gücü ve ilkeleriyle müşteri memnuniyetini sağlamıştır.  Bünyesinde 13 kişilik tekniker  kadrosu 180 m² işyeri alanıyla en hızlı servis ağı ve güler yüzlü ekibi sayesinde teknolojiyi sizlere sunmaya devam etmektedir.

Dünyanın önde gelen birçok markasını temsilcilerinden tedarik ederek, gerek sahip olduğu yetkili servislikleri ile gerek yetkili satış noktası olarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Bu ürün çeşitlerine ; ister mağazamızdan isterseniz online satış seçeneği sunduğumuz web adresimizden  ulaşabilirsiniz.
          
Firmamız bilgisayar ve teknoloji ürünlerinin satışı, teknik desteği ve garanti takibi konusunda müşterilerimizin daima yanında olma ilkesi ile yoluna devam etmektedir. Firmamız bir çok banka ve finans kuruluşu ile ödeme seçenekleri de geliştirerek kanalımız aracılığı ile teknoloji severlerin ihtiyaca göre taksitli alışveriş yapabilmesine imkan sağlayabilmektedir.
           
Yazılım, Donanım ve Onarım konusunda uygun fiyat, dizayn ve tasarım konusunda esnek bakış açısı, web,proje ve istekler konusunda ise tüketicilerimiz fikirleri ile eş değerli hareket eden Füme Bilgisayar siz var oldukça yanınızda olacaktır…


Misyonumuz

Teknoloji dünyasında gelişmeleri eş zamanda yakalamak ve sürekli olarak sizlere en iyi hizmeti vermek, İş hayatını kolaylaştıran, verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmak,Bu misyon doğrultusunda Füme Bilgisayar olarak , gelişen son teknolojiyi, siz değerli teknoloji severlerin hizmetine sunmak.
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın bilgi düzeyini güncel tutmak,
  • Sektördeki yenilikleri firmaların ihtiyaçlarına göre optimize etmek,
  • Şirketlerin ihtiyaçlarına göre en uygun hizmeti minimum maliyet maksimum performans ilkesi ile sunmak.
  • Müşterilerimizin Kurumsal Kimliğine değer katmak,
  • IT alt yapısının devamlılığını aynı performans ile sağlamak,

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında kaliteyi, özgün fikirleri ve pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Füme Duyuru

Deneme Duyuru Başlığı
Deneme Duyuru Başlığı 23.06.2015 14:47:13

Yazılımlarımız

Copyright © 2015 Füme.Web.Tr. Tüm hakkı saklıdır.